Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi” jest organizacją pozarządową, której podstawowym celem jest kształcenie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.

Opieramy się na dostarczaniu wiedzy, kształtowaniu kwalifikacji i rozwijaniu kompetencji społecznych.

Wieloletnia praktyka w tej dziedzinie zrodziła pomysł utworzenia przyjaznego dziecku i rodzicom kompleksowego miejsca edukacji i rehabilitacji. Stworzyliśmy organizację, która obejmuje wsparciem oraz opieką rodziny i dzieci niepełnosprawne od najwcześniejszych chwil życia, czyli zaczynając od ośrodka wczesnej interwencji, przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną, szkołę podstawową, świetlicę, liceum, na warsztatach terapii zajęciowej kończąc.

Stowarzyszenie powstało w 2014 r. jako odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie kompleksowej edukacji na najwyższym poziomie, a jego członkami są rodzice dzieci z niepełnosprawnościami, terapeuci, pedagodzy, fizjoterapeuci oraz artyści, pracujący z dziećmi z niepełnosprawnościami od lat.

Stowarzyszenie jest organem prowadzącym następujące placówki:

Szkoła podstawowa

Dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Sprawdź nasze liczne atuty!

Liceum ogólnokształcące

Edukacja domowa dla uczniów, którzy chcą swobodnie łączyć edukacje z pasją. Przyjmujemy uczniów z orzeczeniami, z całej Polski.

Poradnia

Szeroki zakres profesjonalnej pomocy adresowany zarówno do dzieci, młodzieży, rodzin, osób dorosłych, a także placówek edukacyjnych.

Zarząd stowarzyszenia

Prezes zarządu

Sławomir Wrembel

Sekretarz

Agnieszka Dopierała

Skarbnik

Ewa Jakubiak

Dokumenty

Statut stowarzyszenia

Sprawozdanie rok 2021

Sprawozdanie rok 2020

Sprawozdanie rok 2019

Sprawozdanie rok 2018

Sprawozdanie rok 2017

Skip to content