Dlaczego Twoje wsparcie jest ważne?

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarte Drzwi" od 2014 roku nieustannie prowadzi działania na rzecz edukacji, rehabilitacji i rewalidacji dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością. W myśl przyświecającego nam przesłania "Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu." każdego dnia na nowo dostrzegamy w naszych wychowankach ogromny potencjał, który staramy się wydobyć z wykorzystaniem wszelkich dostępnych metod.

Zakres możliwości niejednokrotnie uzależniony jest od ilości dobra, które otrzymujemy od naszych darczyńców, wspierających działania Stowarzyszenia w formie darowizn. To dzięki Ich wsparciu możemy dać naszym podopiecznym więcej możliwości i radości.

Dołącz do tego grona!

Pomóż nam wywoływać na twarzy dzieci uśmiech w myśl idei Małego Księcia, że "Śmiech jest dla życia jak studnia na pustyni"!

Jakie korzyści odniesiesz dokonując darowizny?

Oprócz świetnego samopoczucia i bezcennej świadomości okazania prawdziwego wsparcia naszym wychowankom,  osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT).

Przelew bankowy

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi”

ul. Katowicka 9B/18
61-131 Poznań

Nr konta: 45 1020 4027 0000 1402 1850 5569

z dopiskiem "Darowizna"

Przelew on-line
Skip to content