Kindernalia 2023 - największy w Polsce Dzień Dziecka organizowany przez poznańskich studentów!

KINDERNALIsą gestem społeczności akademickiej dedykowanym dla dzieci i rodzin z ich ukochanego miasta - Poznania.

Ta wyjątkowa, rodzinna impreza odbędzie się w tym roku w sobotę 3 czerwca 2023 r., w Parku im. Jana Pawła II na Łęgach Dębińskich w Poznaniu. Start o godz. 12:00.

W strefie „Otwartych Drzwi” coś dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli.

Rodziców zapraszamy na bezpłatne rozmowy ze specjalistami (logopeda, psycholog, pedagog specjalny), w czasie których  wspólnie poszukamy odpowiedzi na trapiące ich pytania. Na scenie głównej dwa wykłady wygłosi Paweł Górny - psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, trener umiejętności społecznych, dyrektor Niepublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej "Otwarte Drzwi". O godzinie 13:00 zapraszamy na pierwszy wykład pt. "Wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu w systemie edukacyjnym", a na godz.15:00 na drugi wykład, którego tematem będzie: "Załamanie rozwoju - istota dojrzewania dzieci i młodzieży, zagrożenia i szanse". To świetna okazja, by wyposażyć się w praktyczną wiedzę. Zapraszamy!

Strefa "OTWARTYCH DRZWI" atrakcje dla dzieci

Na wszystkie dzieci czekać będzie szereg atrakcji, a wśród nich: 

Kulminacyjnym punktem programu będą warsztaty artystyczne z Panem Sławomirem Wremblem - autorem poznańskiego muralu „Mały Książę” przy ul. Ogrodowej 5, artystą plastykiem, założycielem i Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarte Drzwi". O godzinie 13:30 rozpoczniemy wspólne tworzenie niezwykłych obrazków Małego Księcia. W bardzo przyjemnej atmosferze udowodnimy każdemu, że jest w nim ukryta cząstka prawdziwego artysty!

Serdecznie zapraszamy do wspaniałej zabawy!

 

 

Skip to content