W imieniu UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU, z przyjemnością pragniemy zaprosić na czwartą Konferencję z cyklu: „Wielodyscyplinarne wsparcie rozwoju osób z zespołem Downa”, której Partnerem jest nasze Stowarzyszenie.

Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania są „Wyzwania rodziców, terapeutów, dzieci: emocje, zdrowie, edukacja”.

Tegoroczne wydarzenie będzie spotkaniem satelitarnym Międzynarodowej Konferencji zamykającej projekt EurolinkCat, do której link dostępny jest tu: http://www.eurolinkcat2022.bok-ump.pl/

W tym roku Organizatorzy pragną przyjrzeć się wyzwaniom osób z trisomią 21 (zespołem Downa), ich rodziców, terapeutów oraz przedstawicieli różnych zawodów medycznych w obszarze emocjonalnym, zdrowotnym i edukacyjnym. Zastanowimy się nad dostępnymi sposobami radzenia sobie z tymi wyzwaniami podczas spotkań z prelegentami reprezentującymi Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu oraz dwie Fundacje: Ja Też z Gdańska i Laboratorium Marzeń z Poznania.

Serdecznie zapraszamy za spotkanie w formie on-line w dniu 7 kwietnia 2022 roku w godzinach: 9-14. Koszt udziału w Konferencji to 50 zł/os. Osoby, które zarejestrują się i opłacą swój udział będą miały udostępniony link do spotkania oraz możliwość obejrzenia zarejestrowanej Konferencji w dniach 9 i 10 kwietnia br. To szczególnie ważne, jeśli ktoś nie będzie mógł brać udziału w spotkaniu „na żywo” w dniu 7 kwietnia.

Więcej szczegółów wraz z programem Konferencji oraz możliwością zapisów znaleźć można na stronie: http://trisomia21.ump.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content