Nasza Szkoła świadczy usługi uczniom, rodzicom i środowisku, które podziela nasze ideały edukacyjne. Struktura szkoły opiera się na zgodnym współistnieniu i współpracy uczniów, rodziców i nauczycieli.

Jesteśmy placówką, która swoje działania opiera na takich wartościach jak:

Szanujemy prawa każdego człowieka

Kliknij i dowiedz się więcej
Szanujemy prawo każdego człowieka do odmienności myśli, poglądów, wyboru dróg życiowych i oryginalności. Podstawą naszego działania jest rzetelne zdobywanie, pogłębianie i przekazywanie wiedzy przydatnej w dalszej edukacji i w praktycznej działalności człowieka. Jesteśmy przekonani, że realizacja naszych założeń zapewni satysfakcję i zadowolenie uczniom, rodzicom i nauczycielom.

Tworzymy szkołę bezpieczną, przyjazną i mądrze tolerancyjną

Kliknij i dowiedz się więcej
Tworzymy szkołę bezpieczną, przyjazną i mądrze tolerancyjną. Podmiotem wszystkich oddziaływań w naszej Szkole jest dziecko. Staramy się stworzyć mu jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, stworzyć atmosferę wzajemnego zrozumienia, zaufania i przyjaźni. Tylko w relacjach przyjaciel – przyjaciel możemy mówić o „mądrej miłości”, tak bardzo dzieciom potrzebnej i tak silnie wspierającej wychowanie. Rodzice mają świadomość wspomagającej roli szkoły we wszystkich ich poczynaniach wychowawczych.

Uczymy samodzielności i odpowiedzialności

Kliknij i dowiedz się więcej
Nauczyciele naszej szkoły dokładają wszelkich starań, aby uczniowie stawali się jednostkami samodzielnymi, rozważnymi oraz odpowiedzialnymi za siebie i za innych. Uczymy dzieci umiejętności tolerancji oraz rozróżniania dobrych i złych uczynków w oparciu o zasady humanizmu.

Rozbudzamy ciekawość świata

Kliknij i dowiedz się więcej
Nasza Szkoła rozbudza u uczniów ciekawość świata oraz tworzy warunki i motywuje uczniów do działań poszukiwawczych, uczy współpracy w grupie i przygotuje do wykorzystania wiadomości i umiejętności w życiu codziennym. Nasi uczniowie są autentycznymi współgospodarzami szkoły dbającymi o porządek i bezpieczeństwo.
Skip to content