W imieniu Prezesa Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi” mamy zaszczyt przekazać wszystkim uczestnikom konkursu dobrą wiadomość.

Konkurs plastyczny 💙„Mój Niebieski Świat”💙 oficjalnie zmienił status na rozstrzygnięty! Jesteśmy dumni, że mamy wśród obserwatorów i zainteresowanych ofertą edukacyjną naszego stowarzyszenia tylu wspaniałych i kreatywnych artystów.

🔵Temat konkursu był dla nas szczególnie ważny, gdyż Spektrum Autyzmu jest bliskie naszemu sercu na codzień. To w naszych placówkach dzieci zmagają się z przeciwnościami losu, a naszą misją jest poświęcanie im uwagi oraz zapewnienie dostępu do edukacji na najwyższym poziomie.

Po długich naradach i przeanalizowaniu wszystkich prac, jury wytypowało zwycięzców. Z zachwytem doceniliśmy potencjał twórczy każdej pracy. Byliśmy pod wielkim wrażeniem talentu, kreatywności oraz pomysłowości w odbiorze tematu. Poniżej publikujemy listę zwycięzców konkursu.

Nagrody pieniężne otrzymują następujące osoby:

🏆I miejsce – Maria Malcher

🏆II miejsce – Diana Kopeć

🏆III miejsce – Agnieszka Łukaszyk

Wyróżnienia w postaci książki „Autyzm. Historia geniuszu natury i różnorodności neurologicznej – Steve’a Silbermana” otrzymują natomiast:

🏆Osińska JJ

🏆Monika Rega

🏆Iwona Dziwiszewska – Bieniek

🏆Karolina Bartoszyńska

O wyrażenie swojej opinii na temat prac konkursowych poprosiliśmy również uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Otwarte Drzwi – Premium” i ku naszemu zdziwieniu pokryły się one z oceną Jury 🙂.

W celu weryfikacji danych i ustaleniu formy przekazania nagrody, zwycięzcy Konkursu oraz osoby wyróżnione zobowiązane są do przesłania w terminie do 25 marca 2022 r. podpisanego własnoręcznie Oświadczenia, które stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu, dostępnego tutaj.

Scan oświadczenia należy przesłać na adres e-mail: konkurs@otwarte-drzwi.pl.

🔵Pozostałym uczestnikom Konkursu Prezes naszego Stowarzyszenia postanowił przyznać nagrody pocieszenia w postaci dyplomów oraz profesjonalnych kredek, do szlifowania swojej kreatywności na dalszej drodze artystycznej kariery. Prosimy tylko o przesłanie Waszych danych do wysyłki nagród, na adres e-mail: konkurs@otwarte-drzwi.pl
💙Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.
Gratulujemy serdecznie zwycięzcom i zachęcamy do obserwacji naszej strony oraz fanpage’a. Zachęcamy również do brania udziału w kolejnych projektach i konkursach💙.
Skip to content